Kaip mes valome automobilio saloną?

 

INDIVIDUALUS PRIĖJIMAS 

Kiekvienas automobilis yra naudotas skirtingai, tai žmogaus įpročiai ir gyvenimo istorijos. Todėl du identiškus tais pačiais metais pagamintus automobilius greičiausiai teks valyti skirtingai.

I etapas – valymo programos sudarymas. Specialistas kartu su klientu įdėmiai apžiūri saloną ir sudaro valymo programą, t. y. kokiomis cheminėmis priemonėmis bei kokia jų koncentracija, kokiais valymo būdais, kokią įrangą pasitelkęs ir kokiais etapais bus švarinamas jūsų automobilis.
Sudarydamas valymo programą, specialistas atsižvelgia ne tik į salono užterštumo lygį, bet ir į tekstilinių bei odinių paviršių sudėtį (pvz., veliūras valomas kitaip nei audinys) bei tekstūrą, taip pat įvertina tekstilės pritvirtinimo būdus salone, – priklijuota ir prisiūta tekstilė, ypač, pavyzdžiui, ant automobilio lubų, turi būti valoma skirtingais būdais.

BENDRAVIMAS 

Geram rezultatui – kuo švaresniam jūsų transporto priemonės salonui – ypač svarbi automobilio savininko suteikta informacija: kokio skysčio, kokio maisto ar kitos kilmės dėmės yra ant sėdynių, apmušalų ar kitų tekstilinių paviršių. Mat, pavyzdžiui, parinkus netinkamą valiklį, dėmę galima užfiksuoti nebeišvalomai. Kuo tiksliau bus parinktas valiklis, tuo mažiau skirtingų priemonių reiks bandyti, todėl tuo mažesnė audinio išblukimo dėmės vietoje tikimybė. 

Bendraujant su klientu, atsižvelgiama į jo poreikius. Pavyzdžiui, cheminį valymą galima atlikti ypač saugiomis, alergijos nesukeliančiomis priemonėmis. Dažniausiai šią paslaugą užsako mažų vaikų turinčios ir automobiliu juos vežiojančios mamos.

II etapas – dėmių pašalinimas. Pirmiausia rankiniu būdu iš visų tekstilinių, odinių paviršių išvalomos pavienės dėmės.

III etapas – valymas pasitelkus įrangą. „PROšvara“ automobiliai valomi plaunančiu vokiečių gamybos “Kärcher” siurbliu. Jis pašalina nešvarumus iš giliausių, sunkiausiai prieinamų salono vietų.
Kad salonas būtų išvalytas kokybiškai ir pavyktų prieiti prie sunkiai pasiekiamų vietų, dažnai automobilis būna iš dalies išardomas. Pvz., universaluose tenka išrinkti bagažinių skyrių apdailas, iš minivenų išimti sėdynes ir kita.

Automobilis grąžinamas visiškai sausas, išdžiovintas specialiais drėgmės surinkėjais.

Išmanome savo darbą ir žinome, kas jūsų automobiliui geriausia. Iš „PROšvara“ jūsų automobilis išriedės kaip naujas!

VALOM?

Mus rasite adresu: Upės g. 9 (PC VCUP, 1 aukštas), Vilnius

Registracija telefonu.: +370 679 18297

Apie mus

Mes esame konkurencingi rinkos dalyviai. Dirbame jau 7 metus. Su kitomis automobilių plovyklomis konkuruojame ne tik darbo ir aptarnavimo kokybe, bet ir klientui palankiomis kainomis.

Susisiekite su mumis

Upės g. 9, Vilnius (PC CUP, 1-as aukštas, įvažiavimas į rampą nuo Konstitucijos prospekto, arba nuo Upės gatvės pusės)

+370 679 18297